معلومات عنا

شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم

شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم، به عنوان شرکت هلدینگ در زمینه‌های صنایع غذایی، صنایع معدنی، صنایع پتروشیمی، نفت، صنایع نساجی و فرش و همچنین تجارت الکترونیک و ... فعالیت نموده و خواهد کرد. هم اکنون این شرکت در حال راه اندازی شرکت های زیر مجموعه خود در این زمینه هاست. این شرکت در حال حاضر بر ۵ محصول طلایی با منشا کاملا ایرانی (عسل، زعفران، خرما، انجیر و پسته) و همچنین گیاهان دارویی متمرکز است، و در راستای نیل به اهداف والای خود، در آینده نزدیک در زمینه تجارت الکترونیک با قدرت وارد می‌گردد و در زمینه فعالیت فروش اینترنتی انواع محصولات فعالیت خواهد نمود.

این شرکت مبنای فعالیت خود را بر ایجاد فضای اقتصادی سالم، رفع مشکلات اقتصادی، ایجاد فضای امن سرمایه‌گذاری و معرفی و ارائه محصولات سلامت و ارگانیک به مردم گذارده، و در راستای ارائه خدمات تجاری فروش و صادرات، و تلاش در جهت معرفی محصولات و کالاهای ایرانی به دنیا، برنامه ۱۰ ساله خود را طرح ریزی نموده است.

شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم از جمله شرکت های تولیدی و صادراتی  بزرگ ایران است که اهدافی همچون رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت، افزایش کمیت و کاهش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به شرایط کنونی کشور و در راستای اجرای اهداف توسعه‌ای کشور عزیزمان ایران، ایجاد اشتغال و صدور تولیدات به سایر کشورها را در دستور کار خود دارد و بر آن است تا با دستیابی به دانش و فن آوری روز جهان و ارائه کیفیت مطلوب تولیدات، آینده ای روشن را برای مجموعه تحت مدیریت خود رقم زند. این شرکت اعتقاد راسخ دارد و خود را متعهد می داند که با تمام توان در نیل به اهداف از پیش تعیین شده تلاش نموده و محصولاتی ارائه دهد که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد، و ضمن برآورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی به لحاظ کمی و کیفی، توان اقتصادی خود را با اتکا به تولیدات کارامد خود مستحکم تر نماید و علاوه بر این، کانونی برای آموزش و فراگیری سایر تولید کنندگان در این صنعت باشد.

شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم بصورت کاملا تخصصی در زمینه تولید و فراوری گیاهان دارویی فعالیت دارد. این شرکت بر شناسایی و اقبال مجدد مردم به داروهایی گیاهی و سالم تاکید دارد. این شرکت در حدود ۵۰ هکتار از زمین های زراعی در شهرستان های استان فارس از جمله فسا، سعادت شهر، بیضا و نورآباد را زیر کشت انواع مختلف گیاهان دارویی برده و محصولات خود را هم بصورت تازه و هم بصورت خشک عرضه و به فروش می رساند. علاوه بر این، شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم به این موارد بسنده نکرده و با در زمینه های مختلفی چون تولید و فروش نشاء، آموزش، عصاره گیری، تحقیق، تفحص و توسعه و ... مشغول به فعالیت می باشد.

 

شرکت  های زیرمجموعه  

۱-شرکت تعاونی اسپاد رایمون پاسارگاد

شرکت تعاونی اسپاد رایمون پاسارگاد کار تولید و بسته بندی محصولات شرکت بین المللی رایمون تجارت را بر عهده دارد. این شرکت با توجه به نیاز کشور به محصولات ارگانیگ و تامین عسل در جهت سالم سازی قوای جسمانی مردم عزیز ایران و پیشگیری از بیماری هایی چون سرطان، با تولید و بسته بندی مواد غذایی سالم و ارگانیک که خواستگاه بیشتر این تولیدات از جمله ۵ طلای ناسوت،  عسل، زعفران، خرما، انجیر و پسته، ایران است، گام های موثری برداشته است. از اقدامات این شرکت می توان به راه اندازی فروشگاه های سلامت اشاره کرد که شعار اصلی آن ها این است: "با افتخار جنسی که شادی را از شما بگیرد، پس می گیریم"؛ این بدان معناست که ما به کیفیت و سلامت محصول خود اعتقاد و اعتماد راسخ داریم و در صورت عدم رضایت مشتری، حتی پس از چند روز و بعد از مصرف مقداری از آن، فروشندگان ما با افتخار و احترام جنس مورد نظر را پس گرفته و پول را به مشتری عودت می دهند.

  

۲-شرکت هزاره سوم تجارت

شرکت هزاره سوم تجارت جهت فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک تاسیس شده و مبنای فعالیت خود را بر شناسایی جهانی محصولات متنوع شرکت رایمون تجارت قرار داده است. شرکت هلدینگ از این طریق می تواند بهتر و سریع تر با دنیای پیشرفته امروزی ارتباط برقرار نماید و محصولات خود را در سراسر دنیا در معرض و دسترس مشتریان قرار دهد.

 

۳-شرکت بازرگانی اسپاد حافظ پاسارگاد

شرکت اسپاد حافظ پاسارگاد کار فروش محصولات و خدمات و همچنین پخش محصولات تولیدی و بسته بندی شده شرکت اسپاد رایمون پاسارگاد را به صورت تخصصی بر عهده دارد. شرکت  اسپاد حافظ پاسارگاد  با سرمایه گذاری و با هدف توزیع مواد غذایی با کیفیت جهانی در ایران، تاسیس گردیده است.

ارزش نهادن به خواسته های مشتریان، انتخاب محصولات مناسب، توزیع گسترده محصولات و ارائه کالا با قیمت های مناسب موجب شده است تا اسپاد حافظ پاسارگاد از ابتدای تاسیس تاکنون از رشد چشمگیری برخوردار  باشد. اسپاد حافظ پاسارگاد نهایت تلاش خود را برای بهبود سرویس دهی به مشتریان و جلب رضایت آن ها انجام می دهد.

المركزي متجر: ایران ، شيراز، كوخ، جلستان الجادة، زقاق ۲، الصدغي عادة، الهاتف: ۰۷۱۳۷۳۲۴۹۱۱